Destek ve Soru


  Kategori Seçiniz :

  Şirketinizin web sitesi ister e-ticaret, ister kişisel hizmet, isterse de eğlence amaçlı olsun, işyerinizin amacına göre uygun şekilde tasarlanmalıdır. Bu bağlamda tema, içerik ve renk uyumu önemli bir noktadır.

  İşyeri sahibi de olsanız, kişisel olarak hizmet de verseniz web sitesi büyük kitlelere ulaşmanızı ve bölgesel kısıtlamaları ortadan kaldırmanıza olanak sağlayacaktır.

  Şirketinizin ve hatta kişisel hizmet platformunuzun kurumsal mail adresi sahibi olması müşterilerinizle aranızdaki güven ortamını ve işinizi ne kadar ciddiye aldığınızı gösterir.

  Logo, bir şirketi veya kişisel hizmet platformunu yansıtan en önemli unsurdur. Kurumsal bir logo tasarımı verdiğiniz hizmetin akılda kalıcılığı ve devamlılığı için çok önemlidir.

  Sosyal medya günümüzde 5 milyar insanın kullandığı alanlardan birisidir. İster şirket ister kişisel hizmet platformu olsun sosyal medyada aktiflik müşteri ile direkt iletişimi sağlamakla kalmaz, analizler yardımıyla bir sonraki adımı nasıl atmanız gerektiğine de rehberlik eder.

  SEO, arama motoru optimizasyonu web sitenizin Google, Yandex gibi arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlar ve bu sayede müşterilerinizin size ulaşmasını kolaylaştırır.